PLflaga polska ENflaga brytyjska

Odśnieżanie

Firma Lenap Hale już od lat zajmuje się odśnieżaniem dachów zarówno dla naszych klientów, dla których wybudowaliśmy halę, jak również dla klientów zewnętrznych. Od lat współpracujemy z firmami, dla których sprawne odśnieżanie jest priorytetem podczas obfitych opadów śniegu. Odśnieżanie wykonujemy w sposób profesjonalny i fachowy stosując najbardziej efektywny sprzęt, jednocześnie nie powodując zakłóceń w organizacji i funkcjonowaniu przedsiębiorstwa.

Stosowany przez nas sprzęt do odśnieżania jest sprzętem specjalistycznym zarówno w zakresie używanych narzędzi i maszyn jak również zabezpieczenia pracujących ludzi. Posiadamy wszelkie niezbędne pozwolenia do pracy na wysokości.

Zdobyte przez lata praktyki ogromne doświadczenie w zakresie rozwiązań dotyczących stosowanego sprzętu jak również samej techniki i technologii odśnieżania, pozwala nam na wyeliminowanie lub w znacznym stopniu ograniczenie ewentualnych uszkodzeń pokrycia dachu powstających podczas prowadzonych prac.

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.[x] ZAMKNIJ